Vanaf het seizoen 2017/’18 stapt het amateurvoetbal over naar het mobiele digitaal wedstrijdformulier.
Het invullen van het wedstrijdformulier zal voortaan uitsluitend met de Wedstrijdzaken-app gaan.
App downloaden
Het mobiel digitaal wedstrijdformulier is onderdeel van de Wedstrijdzaken-app.
Deze app is beschikbaar voor iOS en Android en voor iedereen te downloaden.
Registereren en inloggen
Itunes
https://itunes.apple.com/nl/app/wedstrijdzaken/id1141858630?mt=8
Playstore
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dexels.sportlinked.knvb&hl=nl

Binnen de stokkum teams zijn de volgende personen als teammanager in het team gezet. Zodat deze personen het mDWF kunnen voorbereiden in de week voorafgaand aan de wedstrijd. Op de wedstrijddag zelf kan elke speler de spelersopgaaf veranderen. Als akkoord van de aanvoerder is gegeven, dan kan alleen de scheidsrechter nog spelers toevoegen of verwijderen. 1e elftal: Raymond de Ronde, 2e elftal: Rinko Schwienig, 3e elftal: Erik Bod, en 4e elftal: Bert Romer.

Share This